توی این آموزش میخوام نحوه ی مخفی کردن تمام اطلاعات گوشی

از جمله برنامه ها و تصاویر و موسیقی ها و غیره. رو آموزش بدم

توی این پست ما از نرم افزار  Audio Manager استفاده میکنیم که لینک دانلودش رو آخر پست قرار میدم

این نرم افزار همونطور که از اسمش مشخصه برای مدیریت صدای گوشی هستش که مثلا میتونیم صدای زنگ گوشی رو بالا ببرم و غیره.

اما توی این نرم افزار گزینه ای قرار داره که وقتی اونو لمس کنیم و چند لحظه نگه داریم وارد یه جای مخفی میشه که به ما کمک میکنه تا بتونیم تمام اطلاعاتمون رو مخفی کنیم

اول از همه نرم افزار رو دانلود و نصب کنید

بعد از نصب طبق تصاویری که قرار میدم پیش برین

اولین صفحه ای که بعد از اجرا با اون روبرو میشید صفحه ی پایین هستش.

متن بالا به این معنی هستش که شما باید لوگویی که بهش اشاره شده رو لمس کنین و چند لحظه نگه دارین و این پیغام برای دفعات بعدی نشون داده نمیشه.

بعد از اینکه نگه داشتین با تصویر پایین روبرو میشید.

توی تصویر بالا همونطور که مشخصه باید انتخاب کنیم که موقع وارد شدن چه نوع کیبوردی رو میخوایم

و اینکه دقت کنین اگه مورد اول انتخاب بشه یعنی فقط عددی و مورد دوم هم یعنی میتونیم یه چیز ترکیبی بزنی

از اونجایی که من دارم پست آموزشی مینویسم پس به همون پسوورد پیشفرض پسنده میکنم و 8888  رو به عنوان رمز انتخاب میکنم پس بعد از انتخاب و تایید پسوورد پیشفرض با تصویر پایین روبرو میشم.

بعدا باید یه ایمیل بازیابی تنظیم کنیم که من ایمیلی که برای ارسال رمز مطالب استفاده میکنم رو تنظیم میکنم

بعد از تایید مثل تصویر پایین یه پیغام میده و میگه که ایمیل شما تنظیم شده و شما بعدا میتونین از تنظیمات اون رو تغییر بدید.

حالا نوبت به دادن دسترسی به برنامه میرسه که ممکنه برای بعضیا نمایش داده بشه و برای بعضیا هم نه

ولی اگه با تصویر پایین روبرو شدین روی  Ok کلیک کنید و دسترسی هارو به برنامه بدین.

حالا کار تنظیمات تموم شده و شما با صفحه پایین روبرو میشید که باید دوباره لوگورو لمس کنین و چند لحظه نگه دارین تا ازتون رمز رو بخواد و بعد از زدن رمزتون با صفحه ی پایین روبرو میشید.

اگه تصویر بالارو یه نیم نگاه بندازین متوجه میشین که این برنامه خیلی امکانات به ما میده و خیلی کارها میتونیم باهاش انجام بدیم

مثلا مخفی کردن برنامه و تصاویر و پیام ها و و و

اما دقت کنین برای مخفی کردن بعضی موارد باید گوشیتون روت شده باشه

به عنوان مثال اگه بخواین یه برنامه رو مخفی کنید ازتون دسترسی رووت میخواد

حالا کار ما تقریبا تموم شده و شما برای تست میتونین روی Music کلیک کنید و بعدش برای اینکه بهتر متوجه مخفی شدن فایلاتون بشید تمامی فایلای موسیقی رو انتخاب و روی گزینه ی Hide selected File  بزنین تا اونارو توی پوشه ی مد نظرتون ذخیره کنه

حالا وقتی که به نرم افزار پخش موسیقی رو اجرا کنید میبینید که هیچ فایل صوتی پیدا نمیشه

دانلود آموزش و نرم افزار در فایل ZIP کلیک کنید

امیدوارم خسته نشده باشید

موفق و سربلند باشید

Telegram Channel

Robot Messenger

آموزش نصب اندروید کنار ویندوز

آموزش فارسی سازی گوشی های اندروید

آموزش حذف پس زمینه ( بکگراند ) عکس در تبلت و گوشی اندروید

آموزش 10 روش برتر گذاشتن لوگو و نوشتن متن روی عکس یا واترمارک اندروید

آموزش فلش گوشی سامسونگ : نحوه نصب رام با ادین ODIN

اپلیکیشن استعلام شماره موبایل

مروری بر روش های امضاء(Sign) برنامه های اندرویدی

رو ,مخفی ,نرم ,تصویر ,یه ,برنامه ,بعد از ,نرم افزار ,پایین روبرو ,تصویر پایین ,مخفی کردن ,پایین روبرو میشید ,تصویر پایین روبرو

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی مطالب اینترنتی Alexa world مشاور صنايع غذايي وبلاگ کتابخانه فردوسی آبباریک اینجا همه چی هست زیر پنجی‌ها سایت ترفند های تلگرام مارکتينگ dreamy-land
دزدگ